Matgrupp design Johannes Andersen

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, matgrupp, 5 dlr, Uldum, Danmark, 1960-tal, teak, matbord med 2 utdragsskivor vardera ca 55, höjd 73, 160x90 cm, 4 stolar med klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, vattenringar, hål i en av sitsarna

562172

2018-08-07