Matgrupp design Johannes Andersen
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, matgrupp, 5 dlr, Uldum, Danmark, 1960-tal, teak, matbord med 2 utdragsskivor vardera ca 55, höjd 73, 160x90 cm, 4 stolar med klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, vattenringar, hål i en av sitsarna
562172
2018-08-07