Servisdelar Marc Schoelcher, 11 delar
Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
SERVISDELAR, 11 delar, Marc Schoelcher, Frankrike, porslin, 1800-talets första hälft, Empire, åtta koppar med fat, skål med lock, kanna samt gräddsnipa, och fat på fot signerat undertill, dekor i guld av bård med ekollon, höjd 7-24, 5 cm, fat med diam 24,5 cm
Nagg,
562186
2018-08-07