Servisdelar Marc Schoelcher, 11 delar

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

SERVISDELAR, 11 delar, Marc Schoelcher, Frankrike, porslin, 1800-talets första hälft, Empire, åtta koppar med fat, skål med lock, kanna samt gräddsnipa, och fat på fot signerat undertill, dekor i guld av bård med ekollon, höjd 7-24, 5 cm, fat med diam 24,5 cm

Nagg,

562186

2018-08-07