Pieter Daniel Dik oljemålning

Pieter Daniel Dik oljemålning
Pieter Daniel Dik oljemålning
Pieter Daniel Dik oljemålning
Pieter Daniel Dik oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIETER DANIEL DIK (Holland, 1943-1984): Flygande änder, signerad Dik, olja på duk, ca 80x100 cm

562199

2018-08-08