Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 6 dlr, Louis seize stil, 1800-talets slut, skuren dekor, valnöt, stoppad textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm

Några stolar är lösa i fogarna, en med brott och lagning i ryggen,bruks och åldersrelaterat slitage

562201

2018-08-07