Stolar
Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 6 dlr, Louis seize stil, 1800-talets slut, skuren dekor, valnöt, stoppad textil klädsel, sitthöjd ca 47 cm
Några stolar är lösa i fogarna, en med brott och lagning i ryggen,bruks och åldersrelaterat slitage
562201
2018-08-07