Obelisk Italien tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OBELISK, Italien, tidigt 1900-tal, pietra dura, svart alabaster med iläggningar av mineral och bergarter, höjd ca 26 cm

Nagg, smärre slitage

562208

2018-08-07