Ib Eisner oljemålning

Ib Eisner oljemålning
Ib Eisner oljemålning
Ib Eisner oljemålning
Ib Eisner oljemålning
Ib Eisner oljemålning
Ib Eisner oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IB EISNER (Danmark, 1925-2003): "Forårssol och blaest i dyrehaven", signerad Ib Eisner, olja på duk, ca 70x60 cm

562210

2018-08-08