Klubbat för:
14 000 SEK
6 000 SEK
GRIPSHOLMSSTOLAR, 1 par, med FOTPALLAR, Arne Norell, 1900-talets andra hälft, gråmålade, rutig bomullsklädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 45 cm
Armlänens klädsel med hårt slitage, senare bemålade
562211
2018-08-07