Alf Svensson Tingströms

Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF SVENSSON, Tingströms, "TV557" 1950/60-tal, teak, höjd ca 42 längd 150 samt bredd 55 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

562229

2018-08-08