Skrivbord 1960-tal
2018-08-08
562230
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1960-tal, teak, sarg med låda, hurtsar med 4 lådor respektive bokhylla på kortsida, höjd ca 75, 63x120 cm. Nyckel finns
Smärre slitage.