Stolar 1900-talets mitt

Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt
Stolar 1900-talets mitt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, stomme i betsat trä, flätad sits, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, märken, repor, fläckar, en av lederna är något lös

562233

2018-08-08