Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, stomme i betsat trä, flätad sits, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, märken, repor, fläckar, en av lederna är något lös
562233
2018-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här