Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARRY KLUGE (Danmark, 1879-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Harry Kluge 1941, olja på duk, ca 58,5x43 cm
562251
2018-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här