Pascal Mourgue Ligne Roset golvlampa
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PASCAL MOURGUE, golvlampa, Ligne Roset, fot i kromat stål, skärm i lila textil, dimmerfunktion, signerad nedtill P Mourgue, höjd inkl skärm ca 198 cm
Kondition, Smärre slitage, repor, skärm med slitage, fungerar vid test, SAV garanterar dock inte funktionen
562258
2018-08-08