Pascal Mourgue Ligne Roset golvlampa

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

PASCAL MOURGUE, golvlampa, Ligne Roset, fot i kromat stål, skärm i lila textil, dimmerfunktion, signerad nedtill P Mourgue, höjd inkl skärm ca 198 cm

Kondition, Smärre slitage, repor, skärm med slitage, fungerar vid test, SAV garanterar dock inte funktionen

562258

2018-08-08