Bert-Johnny Nilsson etsning

Bert-Johnny Nilsson etsning
Bert-Johnny Nilsson etsning
Bert-Johnny Nilsson etsning
Bert-Johnny Nilsson etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): "Madame M:s vandring", signerad och daterad B Johnny Nilsson 1970, numrerad 20/75, etsning, ca 30x30 cm

562266

2018-08-08