Helge Högbom bronsskulptur

Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur
Helge Högbom bronsskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE WALDEMAR HÖGBOM (1910-1996): Skulptur, kvinnohuvud, brons, på stensockel, signerad H Högbom, höjd ca 29 cm

Sockel med mindre nagg

562295

2018-08-08