Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, trä med kredering och förgyllning, skiva i svart marmor (S.t Anne), höjd ca 74, 83x33 cm

Bruksspår

562312

2018-08-08