Bertil Vallien
Valmis
2018-08-08
562321
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN (född 1938): Hästen, signerad och numrerad B. Vallien 67/150, litografi, bildmått ca 40x32 cm