Mats Åkerman
2018-08-09
562332
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS ÅKERMAN (född 1956): "La Prima", litografi, signerad och daterad, a tergo Mats Åkerman 2011, ca 30x30 cm