Kandelaber

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KANDELABER, 1900-tal, för 7 ljus, patinerad mässing, floral dekor, höjd ca cm

Skador, enstaka pastiller saknars

562352

2018-08-08