Henrik von Garber Bubblegum
Vollendet
2018-08-09
562364
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HENRIK VON GERBER (född 1970): "Bubblegum machine", signerad och numrerad Gerber 289/90, gicleé, ca bildmått ca 36x30 cm
Smärre slitage, något kantstött, smärre kantsmuts på nedre kant, smärre veck, oramad