Henrik von Garber Bubblegum
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRIK VON GERBER (född 1970): "Bubblegum machine", signerad och numrerad Gerber 289/90, gicleé, ca bildmått ca 36x30 cm
Smärre slitage, något kantstött, smärre kantsmuts på nedre kant, smärre veck, oramad
562364
2018-08-09