Henrik von Garber Bubblegum

Henrik von Garber Bubblegum
Henrik von Garber Bubblegum

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRIK VON GERBER (född 1970): "Bubblegum machine", signerad och numrerad Gerber 289/90, gicleé, ca bildmått ca 36x30 cm

Smärre slitage, något kantstött, smärre kantsmuts på nedre kant, smärre veck, oramad

562364

2018-08-09