Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Sidensvans, sigillstämplad, signerad och numrerad 174/190, färglitografi. bladstorlek, 41x25 cm

Oramad

562366

2018-08-09