Berndt Wennström

Berndt Wennström
Berndt Wennström

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Mötet", Stockholm, signerad B Wennstöm, 35/190, litografi, ca 56x42cm Oramat blad.

562368

2018-08-09