Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, Biedermeier, 1800-tal, björk, klädd i randig textil, längd ca 193 cm, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Fabian von Koch, Häradshövding i Falun, Stora Hälla
Bruksslitage, spricka
562371
2018-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här