Stolar 6st

Stolar 6st
Stolar 6st
Stolar 6st
Stolar 6st
Stolar 6st
Stolar 6st
Stolar 6st
Stolar 6st

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, Sverige, 1900-talets mitt, spjälrygg, kopplade ben, lös stoppad sits, stämpelmärkt (otydligt), fyra med blårandig klädsel och två med rosarandig klädsel

Slitage, färgbortfall, fläckar

562372

2018-08-08