Stolar 6st
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, Sverige, 1900-talets mitt, spjälrygg, kopplade ben, lös stoppad sits, stämpelmärkt (otydligt), fyra med blårandig klädsel och två med rosarandig klädsel
Slitage, färgbortfall, fläckar
562372
2018-08-08