Gunilla Mann färglitografi

Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Utsikt från Söder", signerad Gunilla Mann, och numrerad 195/290, 45x32 cm, oramat blad.

562377

2018-08-09