Lampbord England 190o-talets andra hälft
Valmis
2018-08-09
562378
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LAMPBORD, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, mörkt trä, beslag i mässing, utdragbara skviro på två sidor, höjd ca 56, 39,5-65,5x39,5 cm
Mindre slitage