Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAMPBORD, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, mörkt trä, beslag i mässing, utdragbara skviro på två sidor, höjd ca 56, 39,5-65,5x39,5 cm
Mindre slitage
562378
2018-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här