Slagbord Sommar
2018-08-08
562390
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, låda i sargen, höjd ca 80, total längd 150 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage