Einar Forseth (1892-1982)

Einar Forseth (1892-1982)
Einar Forseth (1892-1982)
Einar Forseth (1892-1982)
Einar Forseth (1892-1982)

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): studie, kyrkfönster, "Förslag till glasmålning sakristian Slöinge", signerad och daterad 1951, blandteknik på papper, 2 överlappande pappersark, ca 54,5x50 cm

Ej examinerad ur ram. Veck, skador.

562392

2018-08-08