Einar Forseth (1892-1982)
Closed
2018-08-08
562392
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): studie, kyrkfönster, "Förslag till glasmålning sakristian Slöinge", signerad och daterad 1951, blandteknik på papper, 2 överlappande pappersark, ca 54,5x50 cm
Ej examinerad ur ram. Veck, skador.