Tenntallrikar

Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR samt. SKÅL, 2+1 st, rokoko, tenn, stämplade Johan Gustaf Ryman (mästare i Stockholm 1761-1797) tallrikarna fempassformade, diameter ca 24 cm

Bucklor och repor förekommer

562404

2018-08-08