Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, byrå, "Orleans", körsbär, 5 lådor i 3 varv, plakettmärkt, höjd ca 88,5, 125,5x52,5 cm
Nyckel finns
Bruksslitage, skiva med repor samt låda med lagning
562407
2018-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här