Matgrupp rokokostil

Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

MATGRUPP, rokokostil, 9 dlr, Blomstermåla Möbelfabrik, 1900-talets mitt, bestående av: runt bord, diameter ca 100 cm, med 4 iläggsskivor, vardera ca 50 cm, maxlängd ca 300 cm, samt 8 stolar, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

562411

2018-08-09