Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets början, nyrenässans, ådringsmålad furu, drickamålning, välvd och kannelerad sarg med 2 lådor, höjd ca 119, 101x46 cm

Nyckel finns

Smärre färgbortfall

562424

2018-08-10