Carl Gustaf Qvarnström skiss

Carl Gustaf Qvarnström skiss
Carl Gustaf Qvarnström skiss
Carl Gustaf Qvarnström skiss
Carl Gustaf Qvarnström skiss
Carl Gustaf Qvarnström skiss
Carl Gustaf Qvarnström skiss

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GUSTAV QVARNSTRÖM (1819-1867), motiv föreställande kvinna, signerad CG Qvarnström, daterad 1849, skiss, bildstorlek ca 85x68 cm

Ramen med skador

562443

2018-08-09