Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL GUSTAV QVARNSTRÖM (1819-1867), motiv föreställande kvinna, signerad CG Qvarnström, daterad 1849, skiss, bildstorlek ca 85x68 cm
Ramen med skador
562443
2018-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här