Golvlampa Falkenberg Belysningstema

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FALKENBERG, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, reglerbarhöjd, lägsta höjd 81 cm, högsta höjd 127 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage

562450

2018-08-09