Alrotsbord 1800-tal

Alrotsbord 1800-tal
Alrotsbord 1800-tal
Alrotsbord 1800-tal
Alrotsbord 1800-tal
Alrotsbord 1800-tal
Alrotsbord 1800-tal
Alrotsbord 1800-tal
Alrotsbord 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-tal, oktagonal skiva, fanérad i alrot, fällbar, höjd ca 72,5, skiva ca 88x89 cm

Bruksslitage, skador på bordsskivan varav en kraftig, kraftig slitage på pelarfötterna, smuts

562451

2018-08-09