Ewy Låås litografi

Ewy Låås litografi
Ewy Låås litografi
Ewy Låås litografi
Ewy Låås litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EWY LÅÅS (1923-1999): Köksinteriör med blå duk, signerad och daterad Låås -76, numrerad 13/360, färglitografi, dubbelblad, ca 87x112 cm

562454

2018-08-09