Erik Detthow etsningar

Erik Detthow etsningar
Erik Detthow etsningar
Erik Detthow etsningar
Erik Detthow etsningar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952),
: 5 dlr, etsningar, samtliga signerade Detthow, två daterade 1917, två daterade 1918, en daterad 1919, bildmått ca 17x11 - 22,5x15, bladmått 33x23 - 41x34 cm

En oramad, bladen har gulnat något, smuts

562459

2018-08-09