Erik Detthow etsningar
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIK DETTHOW (1888-1952),
: 5 dlr, etsningar, samtliga signerade Detthow, två daterade 1917, två daterade 1918, en daterad 1919, bildmått ca 17x11 - 22,5x15, bladmått 33x23 - 41x34 cm
En oramad, bladen har gulnat något, smuts
562459
2018-08-09