Säng empire 1800-talets slut
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IMPERIALSÄNG, 1800-talets slut, mahogny, totalhöjd ca 152, längd ca 198, bredd ca 95 cm
Bruksslitage, repor och smärre fläckar, repor på sängstommens insida, smuts, kompletterad, en fog i fotgaveln lossnat
562462
2018-08-09