Säng empire 1800-talets slut

Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut
Säng empire 1800-talets slut

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IMPERIALSÄNG, 1800-talets slut, mahogny, totalhöjd ca 152, längd ca 198, bredd ca 95 cm

Bruksslitage, repor och smärre fläckar, repor på sängstommens insida, smuts, kompletterad, en fog i fotgaveln lossnat

562462

2018-08-09