Sven Jonsson litografi

Sven Jonsson litografi
Sven Jonsson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN JONSSON (1902-1981):"Bågskytten från Ithaka", signerad Sven Jonsson, numrerad 353/390, färglitografi, bildyta ca 40,5x 48 cm , oramad

Små hanteringsveck

562467

2018-08-09