Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN JONSSON (1902-1981):"Bågskytten från Ithaka", signerad Sven Jonsson, numrerad 353/390, färglitografi, bildyta ca 40,5x 48 cm , oramad
Små hanteringsveck
562467
2018-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här