Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie "Thin white duke", Los Angeles 9 februari, signerad samt numrerad 4/50, ca 40,6x50,8 cm
562499
2018-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här