ED Finnel fotografi

ED Finnel fotografi
ED Finnel fotografi
ED Finnel fotografi
ED Finnel fotografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Keith Richards/Rolling Stones, Los Angeles 13 juli, 1975, signerad samt numrerad 23/50, analogt fotografi

562500

2018-08-09