Byrå 1900

Byrå 1900
Byrå 1900
Byrå 1900
Byrå 1900
Byrå 1900
Byrå 1900
Byrå 1900
Byrå 1900
Byrå 1900
Byrå 1900

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början gustaviansk stil, 2 lådor med draghandtag i mässing, draghantag med dekor av palmrosett, fanérad i rot samt pallisander, höjd ca 74, 94x44,5 cm

Fanér med viss slagning, skiva med färgfläck, enstaka mindre fanérbortfall

562513

2018-08-09