Byrå 1900
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets början gustaviansk stil, 2 lådor med draghandtag i mässing, draghantag med dekor av palmrosett, fanérad i rot samt pallisander, höjd ca 74, 94x44,5 cm
Fanér med viss slagning, skiva med färgfläck, enstaka mindre fanérbortfall
562513
2018-08-09