Svend Gram oljemålning

Svend Gram oljemålning
Svend Gram oljemålning
Svend Gram oljemålning
Svend Gram oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEND GRAM (Danmark, född 1967): "Yellow Creature in Scenery", a tergo signerad och daterad Gram 2008, olja på duk, ca 100x120 cm

562517

2018-08-10