Japansk kruka / ytterfoder

Japansk kruka / ytterfoder
Japansk kruka / ytterfoder
Japansk kruka / ytterfoder
Japansk kruka / ytterfoder
Japansk kruka / ytterfoder
Japansk kruka / ytterfoder

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

YTTERFODER / KRUKA, Japan, 1900-tal, porslin, dekor i underglasyrblått av landskap. Diameter 46 cm, höjd 31 cm.

Ställvis slitage.

562540

2018-09-01