Klubbat för:
1 100 EUR
Utropspris
300 EUR
SKÅLFAT, Transition 1620-1683, famille verte,
dekor med blommor och bladverk, diameter 33,5 cm.
Små nagg, åldersrelaterat slitage.
562560
2018-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här