Klubbat för:
640 EUR
300 EUR
SKÅLFAT, Transition 1620-1683, famille verte, porslin,
dekor med blommor och bladverk, diameter 32,5 cm.
Små kantnagg, åldersrelaterat slitage.
562561
2018-09-02