Famille verte porslinsskålfat

Famille verte porslinsskålfat
Famille verte porslinsskålfat
Famille verte porslinsskålfat
Famille verte porslinsskålfat
Famille verte porslinsskålfat
Famille verte porslinsskålfat

Klubbat för:

640 EUR

300 EUR

SKÅLFAT, Transition 1620-1683, famille verte, porslin,
dekor med blommor och bladverk, diameter 32,5 cm.

Små kantnagg, åldersrelaterat slitage.

562561

2018-09-02