Kinesisk matta

Kinesisk matta
Kinesisk matta
Kinesisk matta
Kinesisk matta

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

MATTA, Kina, old, mörkblåa nyanser, 130x178 cm.

Slitage, skador och smuts.

562582

2018-09-01