Erik Olson oljemålning

Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition med arbetande människor, olja på duk, a tergo signerad och daterad Erik Olson -39, 100x105 cm

Lagad reva i duken, fläckar

562602

2018-08-10